Pozycjonowanie stron – zwiększa wartość swojej strony www!

Nazywane w ostatnim czasie także usługami z zakresu SEO (z ang. Search Engine Optimization). SEO jest gammą zaawansowanych technik promocyjnych umożliwiających poprawienie pozycji serwisów internetowych w wynikach wyszukiwarek. Głównym celem szeroko pojmowanego pozycjonowania jest zwiększenie ruchu na stronie poprzez osoby kierowane z wyszukiwarek internetowych. Do głównych działań SEO zalicza się także odpowiednią optymalizację stron, zarówno pod kątem wyszukiwarki jak i poszczególnych użytkowników.

Pozycjonowanie stronDefinicja SEO pojawiła się około 2002 r. O ile początkowe działania optymalizacyjne były bardzo proste i każdy mógł szybko zoptymalizować swoją witrynę, to teraz, poprzez ciągłe zmiany algorytmów wyszukiwarek, optymalizacja staje się procesem ciągłym i długoterminowym, a co za tym idzie niedostępnym dla każdego. Rozbudowa algorytmów wyszukiwarki wymaga większej ilości działań rozłożonych w dłuższym czasie.

Działania pozycjonowanie należy podzielić na On-Page – dotyczą działań na pozycjonowanej stronie oraz Off-Page, które są działaniami nie odbywającymi się na stronie docelowej.

W celu skutecznego pozycjonowanie nie można zastosować jednakowych, szablonowych rozwiązań dla wszystkich stron. Dla każdego projektu tworzymy nową strategię wzmocnienia jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Opieramy się na sprawdzonych technikach i metodach, które przyczynić się powinny do realizacji zamierzonych celów. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do działu kontakt!