Czym się zajmuję?

Na co dzień zajmuję się kilkoma projektami, pozycjonuje kilka tysięcy słów kluczowych dla witryn zarówno w Polsce jak i jej granicami, skupiając się głównie na rynkach wschodnich. Testuję, badam i wdrażam nowe rozwiązania SEO. Poznaję techniki i metody pozycjonowania stron w różnych krajach. Prowadzę kilka profili społecznościowych, budując na ich podstawie, odpowiednią renomę i uznanie poszczególnych reprezentowanych przeze mnie marek. Kieruję reklamami Ads (AdWords), stale je optymalizując i dbając o jak najwyższy stopień konwersji poszczególnych kampanii. W wolnych chwilach projektuję strony internetowe, grafiki i inne materiały promocyjne.SEO Polska

Social Media

SEO Świat

Kampanie Ads (AdWords)

CMS / Webmaster / Designer

Kim jestem?

Łącznie pasji z pracą nie jest proste. W moim przypadku udało się te rzeczy połączyć. Dziś zawodowo zajmuję się jednocześnie tym, co lubię. Jednym pomagam, a innym utrudniam życie w Internecie – pozycjonuje strony, obsługuję kampanie Ads (AdWords), promuję w Social Media.

Pozycjonowanie stron internetowych czy prowadzenie kampanii reklamowych, ostatnimi czasy wymaga od specjalisty stałego dopasowywania się do błyskawicznie zachodzących zmian, szybkich reakcji oraz odrobiny ryzyka. Rynek internetowy zmusza do elastyczności, która jest zdecydowanie moją zaletą, a doświadczenie zdobyte w projektach zarówno komercyjnych, takich jak sklepy internetowe jak również w akcjach non-profit, o charakterze wolontariatu, pokazały mi pełne zróżnicowanie potrzeb i oczekiwań kierowników prowadzących dane przedsięwzięcia.

Michał Barczyk

Specjalista SEO Michał Barczyk

Jestem niezależnym specjalistą SEO. Ukończyłem Politechnikę Śląską w Gliwicach, uzyskując tytuł magistra inżyniera informatyki. Od 2006 roku testuję, badam i obserwuję rozwój algorytmiki wyszukiwarek internetowych. Moja ambicja i pracowitość, rodzi we mnie chęć stałego poszerzania swojego zakresu wiedzy. Przez ostatnie kilka lat stworzyłem wiele projektów internetowych, działam także jako webmaster, grafik, promotor. W wolnych chwilach uprawiam kolarstwo, które jest moją drugą pasją.

Specjalista SEO

Znajdź mnie:

Facebook Specjalista SEO Google+ Specjalista SEO Twitter Specjalista SEO Golden Line Specjalista SEO Linkedin Specjalista SEO RSS Specjalista SEO
“Charakter to zdolność do realizowania postanowień na długo po tym jak minął entuzjazm chwili.”

Realizuj swoje marzenia!