Audyt SEO – pozycjonowanie zacznij od działań na swojej stronie!

Audyt SEOStanowi jeden z podstawowych elementów optymalizacyjnych stron www. Audyt SEO polega na analizie wszystkich czynników związanych odpowiednią budową oraz nawigacją witryny www. Poprawny dobór fraz, dobra budowa witryny od strony technicznej jest pierwszym i niezbędnym elementem pozycjonowania.

Odpowiednia optymalizacja zapewnia stronie www zwiększenie widoczności w wyszukiwarkach internetowych, co w wielu przypadkach przyczynia się do sporego awansu w wynikach wyszukiwania. Działania na stronie określa się optymalizacją On-Page. Zaawansowane audyty SEO, sprowadzają się także do analizy linkowania domeny, działań optymalizacyjnych konkurencji oraz doboru słów kluczowych.

Oferujemy przygotowanie pełnego raportu, którego celem jest wskazanie mocnych i słabych stron serwisu www, gdzie głównie wskazywane są i omawiane elementy, które należałoby poprawić.  Wdrożenie zmian gwarantuje lepszą indeksacji witryny oraz przyspiesza ogólny proces pozycjonowania. Audyty SEO dzielimy na 3 rodzaje, wśród których są: audyty dla stron firmowych, audyty sklepów, audyty przedsiębiorstw lokalnych.